вівторок, 27 червня 2017 р.

Талановита молодь на канікулах!

Марфобудінова Азіза 22 червня 2017 року прийняла участь у конкурсі -премії "Оскар", який проходив у місті Києві.


середа, 21 червня 2017 р.

Гурт Ді Ві Ен Хаммерс прийняв участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі "Коблевський бриз"


Гурт Ді Ві Ен Хаммерс прийняв участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі "Коблевський бриз" у м.Коблево на березі Чорного моря. Отримали 5 грамот, подарунки та море задоволень. Чудовий літній відпочинок!


вівторок, 13 червня 2017 р.

Семінар- презентація «Стейкхолдери STEM-освіти у недержавному секторі: перспектива співпраці»

13.06. 2017 року відбувся семінар-презентація «Стейкхолдери STEM-освіти у недержавному секторі: перспектива співпраці».
Вчителі нашого закладу були присутні на цьому семінарі. Найбільше всіх вразили стейкхолдери Музею науки. І всі учасники семінару відвідавши Музей,  отримали масу вражень.
 Музей науки




В Україні створять віртуальний STEM-центр



8 червня лабораторія Малої академії наук України «МАНЛаб» спільно з Інститутом обдарованої дитини провела презентацію нової для України методики викладання природничо-математичних наук.

Методика зосереджена на проведенні експериментів у школах та збереженні їхніх результатів у відкритих базах даних. Основною метою педагогічної методики є стимулювання учнів до креативності й бажання вивчати світ і природничі науки, заглиблюватись у кожне звичне для людини явище з точки зору науки і, зрештою, стимулювати школярів до навчання загалом.
За словами директора Малої академії наук Оксена Лісового, у кожної дитини настає період, коли у неї виникає запитання «навіщо взагалі мені вчитися?».
«Хороший педагог відповість дитині і знову заохотить її, але STEM-освіта зробить так, щоб цього запитання навіть не виникало, – зазначає керівник МАН.
Також у МАН повідомили, що презентований віртуальний STEM-центр стане новітнім ресурсом для STEM-освіти в Україні, який сприятиме інтерактивному спілкуванню науково-педагогічних працівників, які опікуються запровадженням STEM-освіти, здійсненню науково-дослідної роботи з учнями і педагогами, накопиченню досвіду роботи тощо.
Зараз центр знаходиться у дослідно-експериментальній стадії, що триватиме п’ять років. Участь в експерименті беруть 15 навчальних закладів, з якими Мала академія наук активно співпрацює і в яких уже є напрацювання у STEM-освіті.
За словами ініціатора проекту, завідувача відділу створення навчально-тематичних систем знань МАН Ігоря Чернецького, наразі STEM-центр доступний на внутрішньому сервері академії і поки наповнюється матеріалами, а до осені цього року вже буде відкритий для учасників експерименту, щоб вони могли завантажувати свої розробки. Протягом чотирьох років тестуватиметься ефективність проекту і відпрацьовуватиметься механізм залучення нових навчальних закладів до STEM-центру.
Як відомо, STEM-освіта – це об’єднання наук, спрямованих на розвиток нових технологій, інноваційне мислення і забезпечення добре підготовлених інженерних кадрів. Невід’ємною складовою організаційної роботи щодо ефективності впровадження напрямів такої освіти є створення всеукраїнської мережі STEM-центрів чи лабораторій. Ці освітні осередки створюються на базі вишів, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, наукових лабораторій, які мають відповідну матеріально-технічну базу, кваліфікованих фахівців, навчальні програми з природничо-математичних наук, технологій, програмування, робототехніки.

четвер, 8 червня 2017 р.

7 червня. Подорож до циркової студії " Романтики"

7 червня подорож до циркової студії " Романтики"
Як весело подорожувати до наших друзів, насолоджуватися яскравими та видовищними номерами! Діти отримали масу задоволень, заряд бадьорості та енергії.

День захисту дітей

1 червня День захисту дітей!
Наші пригоди продовжуються! Цього дня ми подорожували до міської ради, де нас чекав чудовий концерт та багато розваг. Наші діти приймали участь у флешмобах. Багато цікавих вражень принесли наступні майстер-класи: майстер – клас з розфарбовування пряників та майстер клас з плетіння зі стрічок.
Все було дуже цікаво, весело. Ми отримали масу задоволення!


Відкриття табірної зміни

30 травня 2017 року відбулося відкриття табірної зміни
Вихованці проіллюстрували назви своїх загонів. Видовище яскраве та захоплююче – учасники навіть не помітили, як промайнула година концерту! До нас завітали танцювальний колектив «Задоринка», хор «Нотка» та інші.



Дитячий пришкільний табір «Юність»



                        Дитячий пришкільний табір «Юність» на базі

                                     КЗ Підгородненський НВК № 1

29 травня 2017 року почав працювати пришкільний табір «Юність». Адміністрація закладу турбується про цікавий дитячий відпочинок, змістовне дозвілля та оздоровлення дітей, тому, багато років поспіль на базі нашого закладу організовано пришкільний табір «Юність». Вихованням та навчанням дітей займаються досвідчені педагоги, а їм допомагають активні та творчі  помічники. Кожен день є насиченим, яскравим та дуже активним.
Першого ж дня ми відвідали краєзнавчий музей міста Підгородного та дитячу районну бібліотеку.
Попереду три тижні активного дитячого життя: фестиваль талантів, спартакіада, театральні конкурси, веселі ігри та естафети, кіносеанси і дискотеки, гуртки та багато іншого!

пʼятниця, 2 червня 2017 р.

Колектив Ді Ві Ен Хаммерс

27 травня колектив Ді Ві Ен Хаммерс прийняв участь у фестивалі "Спаський простір" у
с. Спаське.

Колектив Ді Ві Ен Хаммерс

Колектив Ді Ві Ен Хаммерс пройшов перший відбірковий тур Талант Фесту, який відбувся в "Каравані". Діти отримали дипломи та білети до цирку.