неділя, 20 вересня 2020 р.

середа, 16 вересня 2020 р.

Цивільний захист населення



 ПАМ’ЯТКА

для мешканців Дніпропетровської області про порядок оповіщення 

у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах


ОПОВІЩЕННЯ

Головний засіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями. 

Для того, щоб привернути уваги населення в екстремальних випадках включаються сирени та інші сигнальні засоби.

ЗАПАМЯТАЙТЕ! СИРЕНА ТА УРИВИСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ –  „УВАГА ВСІМ!”.

Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і уважно прослухайте повідомлення центральних та місцевих органів влади з питань цивільного захисту.

Прослухавши інформацію кожен громадянин повинен діяти без паніки і метушні згідно з отриманими інструкціями.

ПОВІДОМЛЕННЯ ВКЛЮЧАЄ: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час її виникнення, територію (райони, масиви, вулиці, будинки тощо), яка потрапляє в зону ураження, порядок дій населення, що знаходиться на даній території, іншу важливу інформацію.

КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності відповідно до плану цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або за вказівками органів управління цивільного захисту.

ЯКЩО ГРОМАДЯНИН ЗНАХОДИТЬСЯ ВДОМА, при виникненні надзвичайних ситуацій, він повинен:

тримати вдома постійно включеними радіоприймач та телевізор щоб мати можливість своєчасно почути розпорядження центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань цивільного захисту;

повідомити про отриману інформацію сусідів;

постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води;

провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;

мати інформацію про місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінг тощо).

ЯКЩО СИГНАЛ ЗАСТАВ ВАС У ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ (магазині, театрі, на ринку тощо) уважно прослухайте повідомлення і дійте відповідно до отриманих інструкцій.

АДРЕСУ НАЙБЛИЖЧОГО УКРИТТЯ ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ У ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ КОНТОРАХ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ


середа, 9 вересня 2020 р.

День фізичної культури та спорту

 У рамках проведення  Дня фізичної культури і спорту,

та Олімпійського тижня у 2020 році, учениці 9-А класу закликали молодь займатися спортом!!!!

субота, 5 вересня 2020 р.

День знань в закладі


1 Вересня одинадцятикласники КЗ Підгородненський НВК №1 приймали до нашого закладу маленьких учнів, першокласників. Для яких пролунав перший дзвінок, що кликав їх на урок.


І в цей святковий день директорка закладу Леся Любомирівна провела церемонію нагородження 25 учнів, відмінників навчання 2019-2020  навчального року.

вівторок, 28 липня 2020 р.

Поради психолога батькам першокласника перед початком навчального року.


Поради  психолога  батькам   першокласника
перед  початком  навчального   року.

НЕ ЛЯКАЙТЕ ШКОЛОЮ
Ні в якому разі не ведіть при дитині розмови, що у нього "закінчилося дитинство", не жалійте його: мовляв, бідненький, починаються трудові будні. Навіть жартома не лякайте школою. Не стоїть при маляті також обговорювати майбутні витрати, засмучуючись про дорожнечу форми або канцтоварів.
 2. КУПУЙТЕ ШКІЛЬНЕ ПРИЛАДДЯ РАЗОМ З ДИТИНОЮ
Купувати портфель і все приладдя для школи потрібно з дитиною, тоді вона виявляється залученою в процес підготовки до першого вересня. Хай маля саме вибере собі пенал, ручки, олівці і лінійки, зошити з барвистим малюнком на обкладинці. Прийшовши додому, не ховайте покупки в шафу - дайте їх дитині, аби він звик до нових для нього речей. Хай він збирає портфель, носить його по квартирі, розкладає на столі зошити і олівці, тоді прості вказівки вчителя: "Дістаньте червону ручку або зошит в лінійку" не викличуть у маляти труднощів: він чітко знатиме, де у нього що лежить. Добре також сходити з дитиною у вибрану школу, якщо ви ще цього не зробили. Погуляйте біля школи. Так маля швидше звикне до нового місця.
3. ПОЧИНАЙТЕ ЖИТИ ПО НОВОМУ РОЗПОРЯДКУ ДНЯ
За місяць до школи потрібно плавно підганяти режим дня до нового розпорядку. Старайтеся, аби дитина лягала спати не пізніше десяти вечори, вставав в 7-8 ранку. Дуже поважно сформувати у маляти уявлення про те, що за чим потрібно робити вранці і увечері. Для цього добре використовувати пробкову або пластмасову дошку на стіні, де можна прикріпити папірці, писати, малювати. Спершу спробуйте наочно пояснити, що потрібно зробити перед сном: зібрати портфель, приготувати одяг (трусики, маечку, шкарпеточки), перевірити, чи чиста форма. Всі ці дії краще позначати малюнками: портфель, розкладені речі на стільці. Напередодні першого вересня виконуйте цей ритуал, граючи. Хай дитина збирає свої дитячі книжки в портфель, складає одяг на стілець. За допомогою малюнків можна змалювати і уранішній розпорядок: умиваємося, одягаємося, їмо, чистимо зуби, одягаємося в шкільну форму, чистимо взуття, виходимо з будинку. Все це допоможе маляті краще зрозуміти, як будується його день. Встаємо раніше. Місяця, щоб привчити дитину вставати раніше, вистачить. Досить щодня віднімати від її сну по 5-10 хвилин. Тоді першого вересня малюк не буде сонно позіхати на лінійці. Але пробудження дитини має супроводжуватися приємними для неї діями, наприклад, усмішкою або обіймами мами. 
 4. НЕ РОБІТЬ АКЦЕНТ НА ОЦІНКАХ
Багато батьків  припускаються грубої помилки, коли починають лякати: "Читай, а то двійки мені приноситимеш". Поважно акцентувати увагу дитини на процесі навчання (ти взнаєш багато нового, у тебе з'являться нові друзі, ти станеш розумним), а не на результаті гарних оцінках, які взагалі краще не згадувати, тим більше що в першому класі їх не ставлять.

четвер, 23 липня 2020 р.

До уваги учнів, батьків, опікунів!

Шановні учні, батьки та опікуни!

       Протягом травня-липня 2020 року в Україні втрачено 11 дітей через втоплення, у тому числі в басейні, самогубство, отруєння невідомою речовиною, удару струмом на залізничному мосту, удушення через необережність, зсуву піску.
           Життя та здоров’я дітей - найцінніший скарб!  Тому просимо всіх і кожного  обережно поводитись на водних об’єктах, з електроприладами, з вогнем, під час пересування на транспорті, в тому числі власному, тощо. Використовуйте всі можливі заходи щодо збереження  життя та здоров’я дітей.
З повагою колектив КЗ Підгородненський НВК №1

четвер, 9 липня 2020 р.

Інформування абітурієнтів.

З метою забезпечення інформування абітурієнтів та їх батьків про мережу закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, перелік робітничих професій, за якими здійснюється прийом учнівської молоді у 2020 році та отримання освітніх послуг  в червні 2020 року видано спецвипуск Дніпропетровської обласної педагогічної газети «Джерело».

вівторок, 2 червня 2020 р.

Шляхами героїв!

Подарунок від наших ЗАХИСНИКІВ, артилерії 93 ОМБР

В День захисту дітей, як відзнаку за волонтерство, КЗ Підгородненський НВК №1 отримав найдорогоцінніший подарунок від наших ЗАХИСНИКІВ, артилерії 93 ОМБР. Дякуємо воїнам за мирне небо над головою та відданість, яку не порахувати жодними одиницями !!!

субота, 16 травня 2020 р.

16 травня - День Європи в Україні

НАЙБЛИЖЧОЇ СУБОТИ, 16 ТРАВНЯ, УКРАЇНА ВІДЗНАЧАТИМЕ ДЕНЬ ЄВРОПИ. ЦЬОМУ СВЯТУ В УКРАЇНІ ВЖЕ ПОНАД 15 РОКІВ.
Цього року заходи до Дня Європи проходять онлайн через мережу Інтернет, у зв’язку з запровадженим карантину у державі.  По всій країні протягом цього тижня, і не тільки, проходять онлайн уроки, вебінари, віртуальні екскурсії та подорожі, вікторини та квести, а також багато інших заходів, присвячених країнам Європи.
Заходи, які проводяться Представництвом ЄС в Україні.
15 травня (з 16:00 до 17:00)
Онлайн-вікторина “Відгадай країну ЄС” – https://youtu.be/C0qbm19hEBc
16 травня о 9:00
12-годинний Онлайн-марафон до Дня Європи в Україні – https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/?tn-str=k*F
18 травня о 12:00
Онлайн-урок “Права людини – основа європейських цінностей”.
19 травня о 15:00
“Лідерство та робота в команді: як це працює”. Це урок для лідерів, командних гравців та тих, хто прагне ними стати. Про важливі якості та навички і те, як надихати команду на успіх.
20 травня о 15:00
“Простір толерантності: на шляху до європейських цінностей”. Ми всі знаємо це гарне слово, та насправді не завжди слідуємо цим принципам. Тож, як долати стереотипи і боротися із дискримінацією?
Приєднуйтесь до онлайн-уроків за цим посиланням: https://euroquiz.org.ua/events/view/388

понеділок, 4 травня 2020 р.

Організація прийому дітей до перших класів 2020-2021 н.р.

Нагадуємо, що механізм зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367.



Увага! Вакансії!


пʼятниця, 1 травня 2020 р.

STEM - тиждень




























НІКОЛИ ЗНОВУ

Ми живемо з Вами у світі де продовжуються військові конфлікти та війна , але чим далі йде відлік часу, тим гостріше ми відчуваємо біль за тих, хто не повернувся з полів битви, хто відстояв для нас Велику Перемогу ціною власного життя. І як добре, що є такі поняття, як пам'ять, історія, які зберігають все те, що відбувалося в минулому. Бо без минулого нема сьогодення і майбутнього. Немає такої української сім'ї,  з якої б хтось та не був учасником Другої світової війни. Деякі з них із цієї війни повернулися героями-захисниками. Деякі важко пораненими, контуженими, інвалідами, деякі пропали безвісти, а деякі назавжди залишилися невідомими героями, які загинули як на рідній, так і на чужій землі.
Розкажіть, як ваша родина пережила Другу світову війну. Ми пропонуємо учням та їх родинам напередодні відзначення Перемоги надати нам сімейні фото розповіді і перекази про те, як батьки, бабусі, діди і прадіди кожного з нас пережили цю війну.
Фото та текст надсилати на поштову адресу olifer.vika@ukr.net


Вітаємо зі святом Весни та Праці !

Щиро вітаємо всіх зі святом Весни та Праці ! Зичимо щастя, здоров’я, весняного тепла! Натхнення, творчої праці! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!